Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Súhlasím
Podujatia

Aj v knižnici sa dá spinkať

Po roku opäť v tom istom čase Mestská knižnica v Turzovke pozvala na Andersenovu noc čitateľských nocľažníkov,  pre  ktorých bol pripravený bohatý program. Tohtoročnej Andresenovej noci sa zúčastnilo  celkom 15 detí, ktoré pravidelne navštevujú  Mestskú knižnicu. V poobedňajších hodinách sme sa všetci stretli v knižnici, rozdelili sme úlohy a všetkých sme oboznámili  s programom uvedeného podujatia. Nasledovali potulky po našom meste, aby sme tak ukázali naším kamarátom nie len Turzovku, ale i jej tajomstvá z histórie nášho mesta. V Kine Jašík nás už čakal príbeh ČERTOVINY a po ňom stretnutie s Detským divadelným súborom pod vedením PhDr. Evy Dodekovej.  Spevavý hlas Mgr. Janky Maďariovej nás ľudovou piesňou zaviedol do histórie našich predkov. Maľované slovo z rúk odznelo v podaní Mgr. Daši Kubišovej, ktorá pre nás pripravila maľované vajíčka. Rozprávkový svet ukrytý v balóne, tichá pošta, nočné potulky po knižnici a úsmev na tvarí rozžiarila nejedného z nás. Počas celého večera, noci i prebúdzania do nového dňa nad nocľažníkmi bdel „Anjel strážny – H. CH. ANDERSEN“. V mene svojom a v mene všetkých, ktorí sa podieľali na príprave tohto  rozprávkového podujatia vyjadrujem veľké ĎAKUJEM.

Mohlo by vás zaujímať

Veľkonočný pozdrav

Veľkonočné sviatky sú sviatky radosti. Prajeme Vám vo svetle tohto radostného sviatku nech je pre Vás slávenie Veľkej Noci prameňom lásky, pokoja a pohody v kruhu najbližších.

Turzovské leto podporili
Partneri leta 2018