Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Súhlasím
Podujatia

Aj v knižnici sa dá spinkať

Po roku opäť v tom istom čase Mestská knižnica v Turzovke pozvala na Andersenovu noc čitateľských nocľažníkov,  pre  ktorých bol pripravený bohatý program. Tohtoročnej Andresenovej noci sa zúčastnilo  celkom 15 detí, ktoré pravidelne navštevujú  Mestskú knižnicu. V poobedňajších hodinách sme sa všetci stretli v knižnici, rozdelili sme úlohy a všetkých sme oboznámili  s programom uvedeného podujatia. Nasledovali potulky po našom meste, aby sme tak ukázali naším kamarátom nie len Turzovku, ale i jej tajomstvá z histórie nášho mesta. V Kine Jašík nás už čakal príbeh ČERTOVINY a po ňom stretnutie s Detským divadelným súborom pod vedením PhDr. Evy Dodekovej.  Spevavý hlas Mgr. Janky Maďariovej nás ľudovou piesňou zaviedol do histórie našich predkov. Maľované slovo z rúk odznelo v podaní Mgr. Daši Kubišovej, ktorá pre nás pripravila maľované vajíčka. Rozprávkový svet ukrytý v balóne, tichá pošta, nočné potulky po knižnici a úsmev na tvarí rozžiarila nejedného z nás. Počas celého večera, noci i prebúdzania do nového dňa nad nocľažníkmi bdel „Anjel strážny – H. CH. ANDERSEN“. V mene svojom a v mene všetkých, ktorí sa podieľali na príprave tohto  rozprávkového podujatia vyjadrujem veľké ĎAKUJEM.

Mohlo by vás zaujímať

Oznam pre našich čitateľov

Mestská knižnica Turzovka oznamuje svojim čitateľom, že v piatok 31. 5. 2019 bude z dôvodu konania celodenných podujatí zatvorená.   ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE !!!

Turzovské leto podporili
Partneri leta 2018