Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Súhlasím
Podujatia

Úspešný týždeň slovenských knižníc v Turzovke

Mestská knižnica v Turzovke sa i v tomto roku zapojila do celoslovenského projektu „Týždeň slovenských knižníc “. V dňoch 5.- 9.marca 2018 pripravila pre svojich čitateľov sériu rôznych podujatí a aktivít, ktoré  boli veľkým prínosom pre Mestskú knižnicu v Turzovke.  Zvýšil sa počet výpožičiek, navýšil sa počet novo zaregistrovaných čitateľov a najviac sa potešili deti z Materskej školy Šárky, ktoré zamenili škôlkarské triedy za rozprávkový kútik v mestskej knižnici.  Súčasťou rozprávkového kútika sú aj  rozprávkové kostýmy, ktoré mestská knižnica získala vďaka Fondu na podporu umenia. Deti sa premenili na rôzne rozprávkové bytosti a ich veselosť, hravosť a džavot sa ozýval po celej knižnici. Touto cestou by sme chceli poďakovať všetkým návštevníkom, ktorí počas TSK využili naše služby a svojou účasťou ich podporili. Tešíme sa, že nám zachovávate Vašu priazeň a zároveň pozývame aj ostatných malých i veľkých čitateľov z našich okolitých obcí, aby prišli medzi nás a pomáhali nám podporovať čitateľské aktivity, ktoré sú veľkým prínosom pre nás všetkých.

Mohlo by vás zaujímať

Veľkonočný pozdrav

Veľkonočné sviatky sú sviatky radosti. Prajeme Vám vo svetle tohto radostného sviatku nech je pre Vás slávenie Veľkej Noci prameňom lásky, pokoja a pohody v kruhu najbližších.

Turzovské leto podporili
Partneri leta 2018