Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Súhlasím
Podujatia v knižnici

Mestská knižnica v Turzovke podporila maratón ČÍTAJME SI

Vo štvrtok 30. júna 2018 sa konal  11. ročník najpočetnejšieho detského maratónu na Slovensku s názvom ČÍTAJME SI...... Organizátorom akcie je Linka detskej istoty a krstnou mamou projektu je Oľga Feldeková , známa humoristka a spisovateľka. Partnermi sú: Vydavateľstvo Slovart, Kníhkupectvo Panta Rhei a miestni organizátori, ktorými sú hlavne knižnice a školy. Maratón sa začal v stanovenom čase o 09:00 hod.  a čas ukončenia bol o 15:00 hod. Slávnostného čítania sa ujala Darina Bajáková - riaditeľka Kultúrneho a spoločenské strediska v Turzovke,  ktorá bola i svedkom tohtoročného rekordu. Rekordu sa zúčastnilo 87 detí, ktoré sú riadne zapísané do prezenčnej listiny Linky detskej istoty. Najčítanejšia kniha v Mestskej knižnici Turzovka  Elena Eleková  – „ Môj brat nemá brata „   sa prečítala 1x v stanovenom čase. Touto cestou sa chceme poďakovať  Školskému klubu v Turzovke za podporu  v tomto rekorde.

Mohlo by vás zaujímať

Oznam pre našich čitateľov

Mestská knižnica Turzovka oznamuje svojim čitateľom, že vo štvrtok 18. 4. 2019 bude otvorená v čase od 8.00 do 14.00 hod.   ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE !!!

Turzovské leto podporili
Partneri leta 2018