Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Súhlasím
Drotária

Festivaly v Turzovke spúšťajú predpredaj vstupeniek

Kultúrne a spoločenské stredisko v Turzovke spusti predpredaj vstupeniek na  15. ročník festivalu DROTÁRIA a 23. ročník rockového festivalu ROCK BESKYD FEST.

DROTÁRIA –  festival rodinnej pohody a dobrých piesní, vychádza v tomto roku z hlavného zámeru, ktorým je ponúknuť divákom naživo tých interpretov a piesne, s ktorými sa počas celého roka stretávajú v éteri televízie a rozhlasu. Pätnásty  ročník  DROTÁRIE sa bude konať  06. a 07.07. 2019. Sobotňajším večerom nás  budú sprevádzať  VERONIKA RABADA, ARZÉN a hedlinerom večera bude ČECHOMOR, ktorý rozospieva turzovský amfiteáter už po druhý krát.  Nedeľné popoludnie začneme programom pre najmenších v podaní HANIČKY A MURKA. Humorné slovo, či humorná pieseň odznie v podaní hudobnej skupiny DRIŠĽAK a vyvrcholením nedeľného popoludnia budú majstri ľudovej melodiky KOLLÁROVCI.

ROCK BESKYD FEST  sa bude konať  2. augusta a ponúkne priaznivcom rocku pestrý program. Hlavnou hviezdou večera bude česká rocková hudobná skupina ALKEHOL. Ďalej sa nám predstavia REBELSKY, BIJOUTERRIER, KORN REVIVAL SK, FORRES + JUMP a ďalší.

Predpredaj vstupeniek na tieto podujatia sa začne 8. apríla 2019 a to v predpredajnej sieti TICKETPORTAL a v Kultúrnom a spoločenskom stredisku Turzovka.

PREDPREDAJ vstupeniek na festival DROTÁRIA za uvedenú cenu potrvá do 05.07.2019.  

Jednodňová vstupenka 15,- €           Na mieste 20,- €

Permanentka 25,-€                            Na mieste 30,- €     

PREDPREDAJ  vstupeniek na festival ROCK BESKYD FEST za uvedenú cenu potrvá do 01.08.2019.

Predpredaj 10,- €           Na mieste 15,- €

Mohlo by vás zaujímať

Víkend plný hudby za nami

Najznámejší a najobľúbenejší festival  v regióne Kysúc „Drotária“ sa konal počas víkendu 6. - 7. júla 2019.  Ako prvý sa v programe predstavil multižánrový gitarista, spevák, skladateľ a ...

Hanička a Murko v Turzovke

Festival DROTÁRIA pozýva všetky deti na stretnutie s HANIČKOU A MURKOM v nedeľu 7. 7. 2019 o 14.00 hod. Jednorazové vstupné pre dospelých 5,- € a deti majú vstup zadarmo.  

Nedeľné popoludnie s Kollárovcami

Festival DROTÁRIA Vás pozýva na koncert hudobnej skupiny KOLLÁROVCI v nedeľu 7. 7. 2019 o 17.00 hod.  

Turzovské leto podporili
Partneri leta